A klases bremzēšana uz slapja ceļa 

Labākais vasarai no Sailun - Atrezzo ZSR2 riepas, kas izstrādāts tā, lai nodrošinātu precīzu vadāmību gan uz slapja, gan sausa ceļa seguma. Ar asimetrisku protektora dizainu un uzlabotu gumijas sastāvu, ZSR2 ir gatavs visiem izaicinājumam un nodrošina izcilu veiktspēju kā uz ielas, tā uz šosejām ārpus pilsētām.

TÜV testi

TÜV pārbaudīta un sertificēta UHP veiktspēja. Sailun ATREZZO ZSR2 pārsteidz rites pretestības, vadāmības uz slapjas brauktuves un bremzēšanas ziņā. TÜV testos jaunākās paaudzes EcoPoint3 riepas uzrādīja labākus rezultātus ne tikai ekonomiskuma (rites pretestības), bet arī vadāmības uz slapjas brauktuves un bremzēšanas ziņā.

Ecopoint3 tehnoloģija

Uzlabota, ilgtspējīga sastāva tehnoloģija, kas radīta, izmantojot revolucionāru procesu, ko dēvē par “šķidrās fāzes sajaukšanu”, un izstrādāta, lai uzlabotu visas trīs galvenās riepu veiktspējas kategorijas (drošību, nodilumu un energoefektivitāti), salīdzinot ar tradicionālajām riepām, nezaudējot citās veiktspējas kategorijās.

Jaunās paaudzes ATREZZO ZSR2 ir izstrādātas, lai nodrošinātu precīzu vadāmību uz slapja un sausa ceļa. Pateicoties asimetriskam protektora dizainam un uzlabotam protektora gumijas sastāvam, ATREZZO ZSR2 ir gatava izaicinājumiem un nodrošina izcilu veiktspēju uz ielas un šosejas.

  • Jaunā tehnoloģija EcoPoint3® – izcila saķere ar slapju ceļu, zema rites pretestība un nodilumizturība bez kompromisiem
  • Inovatīvs protektora raksta dizains un riepas struktūra īpaši augstai veiktspējai
  • Izliektas ieejas ribas un platas ūdens novadīšanas rievas nodrošina optimālu izturību pret akvaplanēšanu – saķere ar slapju ceļu A
  • Maksimāli palielināts saskares laukums ar ceļu ārējā pleca daļā nodrošina izcilu saķeri uz sausa ceļa un precīzi sportisku vadāmību.
  • slodzi mazinošas lameles un 3D rievas protektora iekšpusē, kas uzlabo braukšanas komfortu un nodrošina īpaši zemu trokšņa līmeni uz ceļa.

TÜV Süd pārbaudīta un sertificēta UHP veiktspēja. Sailun ATREZZO ZSR2 pārsteidz rites pretestības, vadāmības uz slapjas brauktuves un bremzēšanas ziņā. TÜV testos jaunākās paaudzes EcoPoint3 riepas uzrādīja labākus rezultātus ne tikai ekonomiskuma (rites pretestības), bet arī vadāmības uz slapjas brauktuves un bremzēšanas ziņā.