Sīkdatņu politika

Pārzinis, kas šajā vietnē vāc datus par vietnes apmeklētājiem, ir SIA "Latakko", Reģ. 40003219834, (turpmāk – Pārzinis).

Pārziņa adrese: Maskavas iela 462 k-1, Rīga, LV-1063

Tālr.: +371 67605120

E-pasts: info@latakko.lv

Apmeklējot tīmekļa vietni WWW.PKP.LV, tās apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai tīmekļa vietnes apmeklētāja ierīcē (datorā vai citā ierīcē, kā mobilajā tālrunī vai planšetē) un to turpmākai izmantošanai atbilstoši šai Sīkdatņu politikai.

WWW.PKP.LV tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Sīkdatne ir informācija (maza teksta datne), kuru tīmekļa vietne ievieto apmeklētāja ierīcē brīdī, kad tas apmeklē tīmekļa vietni. Vietne WWW.PKP.LV izmanto sesijas sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes pastāv īslaicīgi, un, izejot no tīmekļa vietnes vai aizverot tīmekļa pārlūkprogrammu, tie nesaglabājas. Sesijas sīkdatnes tiek izmantotas, noteiktas tīmekļa vietnes funkcijas iespējošanai.

Vietnē WWW.PKP.LV izmanto tehniskas un funkcionālās sīkdatnes. Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot Jums interneta vietnes un mobilās lietotnes saturu Jūsu ierīcē. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta tīmekļa vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāte, tāpēc atteikties no tiem nav iespējams. Tehniskas sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu tīmekļa vietnes apmeklētāja ierīcei. Funkcionālie sīkfaili ir paredzēti, lai uzlabotu tīmekļa vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti, padarītu tas ērtu un Jūsu lietošanai efektīvu, tāpēc atteikties no tiem nav iespējams.

Personas datu saglabāšana tiek veikta, ja apmeklētājs pats veic reģistrēšanos vai identificē sevi kā šis tīmekļa vietnes klientu. Tiek parezumēts, ka vietnes WWW.PKP.LV apmeklētāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkfailu pieņemšana. Ja apmeklētājs izvēlas nepieņemt sīkdatnes, tas ierobežos tīmekļa vietnē pieejamo funkciju izmantošanu.

Vietnes apmeklētājs jebkurā brīdī var izvēlēties, lai pārlūkprogramma pieņemtu vai nepieņemtu sīkfailus. Apmeklētājs attiecīgi veic iestatījumus savā pārlūkprogrammā, lai tā automātiski atspējotu vai iespējot tos, vai lai tā ikreiz informētu apmeklētāju.

Papildus, šis vietnes Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par Google Analytics darbības pamatprincipiem iespējams uzzināt Google vietnē https://support.google.com/analytics/answer/1012034

Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Vietnes apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt savu datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un personu dati tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.

WWW.PKP.LV vietnes pārzinis ir tiesības jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma izmainīt šo Sīkdatņu politiku. Tīmekļa vietnes apmeklētāja pienākums ir regulāri pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar Sīkdatņu politikas izmaiņām.