Augstas veiktspējas riepas aizrautīgiem braucējiem

Dunlop ir premium klases riepas, kas daudziem asociējas ar auto un motosportu, jo uņēmuma speciālistiem ir sacīkšu trasēs gadiem krāta pieredze. Dunlop riepām raksturīgs augsts tehniskais sniegums, un tās tiek ražotas saiskaņā ar jaunākajiem tehniskajiem sasniegumiem. Dulnop ir produkts, ar ko aprīkotā automašīnā gan šoferis, gan pasažieris var baudīt drošu un ērtu braucienu.

Uzņēmums ar vēsturi

Jau vairāk nekā 125 gadus kopmāniju Dunlop vada nerimstoša tieksme pēc veiktspējas un jaunrades. Tāpēc, gan uz parasta ceļa, gan sacīkšu trasē tās ražojumu sasniegumi attaisno smago darbu.

Jau 1888. gadā Džons Boids Danlops (John Boyd Dunlop) izgudroja pirmo pneimatisko riepu. Dunlop bija pirmais uzņēmums, kura riepas Lemānas 24 stundu sacīkstēs ļāva sportistiem uzvarēt 34 reizes — vairāk nekā ar citu ražotāju riepām.

Jau sešdesmito gadu sākumā Dunlop inženieri atklāja akvaplanēšanas fenomenu, kas deva iespēju pilnveidot ūdens novadīšanu prom no riepām, ievērojami paaugstinot drošības līmeni braucienos pa slapjiem ceļiem. Savukārt 1972. gadā Dunlop kā pirmie ieviesa Run Flat tehnoloģiju, kas ļauj noteiktu attālumu nobraukt ar tukšu riepu.

Tehnoloģijas un inovācijas

NOISE SHIELD ir tehnoloģija, kas, atkarībā no transportlīdzekļa veida, ātruma un ceļa virsmas stāvokļa, samazina iekšējā trokšņa līmeni pat uz pusi. Tā darbojas, uzklājot uzlabotu poliuretāna putu slāni uz riepas iekšējās virsmas, un samazina troksni transportlīdzekļa salonā, nepasliktinot veiktspēju.


DAUDZLAMEĻU SISTĒMA ļauj riepai būt piemērotai dažādoiemziemas braukšanas izaicinājumiem. Katrs lameļu veids ir paredzēts īpašiem apstākļiem, padarot riepu piemērotu visām ziemas situācijām.

RUN FLAT tehnoloģija ļauj nobraukt līdz pat 80 km ar tukšu riepu. Līdz ar to, nav nepieciešama riepu maiņa ceļmalā un nokļūt līdz autoservisam, pat tad ja riepa ir caurdurta.

HYBRID OVERLAY ir bezsavienojumu neilona bandāža ar 0° slāni. Šī tehnoloģija garantē mazāku riepas aploces deformāciju, braucot lielā ātrumā.

SILICA-PLUS ir gumijas sastāvs ir savulaik autosportam izstrādāts protektora gumijas maisījums, kas nodrošina labāku saķeri uz ceļa.

Auto ražotāji izvēlas Dunlop riepas

Dunlop riepām ir sporta riepu slava, tāpēc nepārsteidz, ka Mercedes-AMG ir izvēlējies tieši šo uzņēmumu par oficiālo sadarbības partneri autosporta tehnoloģiju ražošanā. Arī citi premium auto ražotāji, piemēram, Audi, VW, BMW, Renault un Jaguar, ir izvēlējušies Dunlop, lai uzlabotu savu  automašīnu tehnisko sniegumu.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.