Dynamo riepas: drošība, saķere, ilgmūžība

Dynamo riepu trīs galvenās vērtības drošība, lieliska saķere un ilgmūžība. Dynamo riepas tiek ražotas modernās rūpnīcās Ķīnā, taču kompānija tās testē arī Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā. Plašais Dynamo vieglo automašīnu, SUV un komercauto riepu riepu klāsts ir izstrādāts tā, lai atbilstu vai pat pārsniegtu daudzu lielāko riepu zīmolu kvalitāti un veiktspēju.

Par Dynamo

Dynamo ir viens no kompānijai Sailun piederošiem zīmoliem un Dynamo riepas tiek ražotas vienā no Sailun rūpnīcām. Sailun ir spējis strauji un pārliecinoši pieteikt savu vietu nozarē, iekarojot autobraucēju uzticību un atzinību visā pasaulē, taja skaitā Eiropā.

Svarīgs produkcijas kvalitātes garants ir rūpīga riepu testēšana. Šim mērķim kompānija ir veikusi nopietnas investīcijas, izveidojot gan āra testēšanas centru gan testēšanas centru telpās. Riepu āra testēšanas centrs atbilst gan ES, gan ASV noteiktajiem riepu testēšanas ceļu un segumu standartiem. Savukārt iekštelpu testēšanas centrā atrodas skaņas, nodiluma, spiediena, nolietošanās un citas laboratorijas, kas ļauj veikt visus nepieciešamos riepu testus. Šādi tiek panākta Dynamo riepu atbilstība ļoti augstām kvalitātes prasībām.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.