Globāla kompānija no Taivānas

Federal ir Taivānā populārākais riepu ražotājs, kuru pārējā pasaulē pārstāv 200 izplatītāju tīkls, kas izvietots visos kontinentos. Tas ir pirmais pilnīgi no jauna izveidotais riepu zīmols Taivānā laikā, kad šī sala piederēja Ķīnas ekonomikai. Tā pārstāvēto preču augstā kvalitāte ir rezultāts ilggadējai sadarbībai ar riepu rūpniecības līderiem.

Par Federal

Zīmols Federal Corporation ir unikāls arī ar tā uzticamo un efektīvo vadību. Gadu gaitā šajā uzņēmumā nav piedzīvots neviens sabrukums vai krīze. Un Federal ar lepnumu uzsver, ka uzņēmums nekad nav aizņēmies naudu.

Brauciens automašīnā, kam uzmontētas Federal riepas, ir drošs un komfortabls. Šoferim ir pilnīga kontrole pār transportlīdzekli, un automašīna nerada traucējošus trokšņus.

Zīmolu Federal ir izmēģinājuši daudzi autovadītāji. Visu dizaina variantu riepas tiek ražotas, balstoties uz jaunāko tehnoloģiju sasniegumiem un izmantojot tikai labākās kvalitātes materiālus. Mēs piedāvājam plašu Federal riepu klāstu, tāpēc katrs var tajā atrast sev ko piemērotu.

Interesanti fakti

Pirmajos darbības mēnešos uzņēmums Federal ražoja un tirgoja jostas, šļūtenes un citus gumijas izstrādājumus. Pirmās Federal riepas tika saražotas 1954. gadā. Līdz desmitgades beigām uzņēmums paplašināja darbības lauku, sākot ražot riepas visiem iespējamajiem tirgus segmentiem: vieglo automašīnu riepas, kravas auto riepas, vieglo komerciālo transportlīdzekļu, motociklu un lauksaimniecības transportlīdzekļu riepas.

Pašreizējo nosaukumu Federal riepas ieguva 1987. gadā — Tayfeng tika nomainīts ar Federal Corporation. Ar šādu nosaukumu Federal riepas strauji iekļuva ne vien Eiropas, bet arī Austrālijas tirgū, turpinot tirdzniecību arī Āzijas un Amerikas tirgos, kuros šis zīmols bija sevi pierādījis jau ar iepriekšējo nosaukumu.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.