Vācijā izstrādātas riepas

Giti Tire darbojas riepu nozarē jau vairāk nekā 60 gadus. Šajā laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē ar 70000 tirdzniecības vietām >130 valstīs.

Izstrādātas Vācijā, sertificētas TÜV 

Eiropas tirgum paredzētās riepas tiek izstrādātas Vācijā un testētas dažādu Eiropas valstu trasēs, paturot prātā kvalitātes un drošības aspektus. Visas šobrīd nopērkamās Giti riepas ir saņēmušas Vācijas neatkarīgās kvalitātes kontroles organizācijas TÜV SÜD sertifikātus.

Giti Tire rīcībā ir pasaules līmeņa testēšanas iekārtas un speciālisti, kas tiek piesaistīti no visas pasaules. Tāpat riepas tiek testētas arī ārpus telpām, turklāt ne tikai trasēs, bet arī reālos bezceļu apstākļos. Atsevišķi Giti riepu modeļi tiek papildus pārbaudīti dažādās neatkarīgās organizācijās, piemēram Šveices TCS un Austrijas ÖAMTC.

Oriģinālās komplektācijas riepas

Daudzi autoražotāji ir izvēlējušies Giti riepas savu transportlīdzekļu standarta komplektācijai. OE jeb original equipment riepas tiek atlasītas konkrētam auto modelim, ņemot vērā to piemērotību, un uzstādītas jau rūpnīcā. Ar Giti riepām šādi tiek aprīkoti vairāk nekā 330 automašīnu, autobusu un specializēto transportlīdzekļu modeļi. 

50 000 000 riepu gadā

1951. gadā dibinātā uzņēmuma Giti Tire galvenā mītne atrodas Singapūrā. Savukārt 8 rūpnīcas izvietotas Ķīnā, Indonēzijā un ASV. Tajās kopumā strādā ap 35 000 darbinieku. Visās rūpnīcās kopā ik gadu tiek saražots vairāk nekā 50 miljoni riepu.

Ap 700 no visiem Giti darbiniekiem ir zinātnieki, kas nepārtraukti izstrādā jaunas tehnoloģijas. 5 uzņēmuma pētniecības centri atrodas Vācijā, Lielbritānijā, ASV, Ķīnā un Indonēzijā.

Sports un sociālā atbildība

Giti Tire riepas tiek izmēģinātas un pārbaudītas dažādās motoru sporta trasēs. Un tieši no turienes tās nonāk uz ielām un ceļiem. Tāpēc Giti Tire atbalsta vairākas ievērojamas sacensības dažādās valstīs. Piemēram, Nirnbergas 24h izturības braucienu, ADAC Zurich 24h sacensības, Fun Cup sacīkstes Lielbritanijā un Āzijas Formula 3 sacensības.

Kur vien tas iespējams, riepu ražošanā Giti Tire izmanto videi draudzīgas tehnoloģijas, kā arī finansiāli atbalsta dažādus projektus, kas saistīti ar dzeramā ūdens pieejamību un mežu saglabāšanu. Tāpat uzņēmums iesaistēs dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, apmaksā kataraktas ārstēšanu pacientiem, kas to nevar atļauties.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.