9. lielākais riepu ražotājs pasaulē

Goodride ražo plašu riepu modeļu klāstu, kurā ietilpst augstas veiktspējas, ziemas, bezceļa un vieglo kravas mašīnu riepas. Stigri ievērojot visus iespējamos drošības standartus, Goodride ražo izcili drošas riepas, kuras tiek piedāvātas Ziemeļamerikas, Eiropas, Āzijas un Āfrikas tirgos.

ZC Rubber

Zīmols Goodride pieder Ķīnas kompānijai Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber), kas ir dibināta 1958. gadā. Uzņēmums ir lielākais riepu ražotājs Ķīnā un stabili ierindojas pasaules 10 lielāko rāžotāju topā.

Gada laikā uzņēmums saražo vairāk nekā 37 miljonus vieglo automašīnu un vieglā komerctransporta riepu, gandrīz 19 miljonus komerciālām vajadzībām paredzētu radiālo riepu un gandrīz 4 miljonus diagonālo riepu, kā arī 80 miljonus motociklu riepu.

ZC Rubber regulāri iegulda attīstībā iespaid, iepērkot ASV, Vācijā un Japānā izgatavotas ražošanas un testēšanas iekārtas. Pateicoties tam, 9 uzņēmuma rūpnīcas Ķīnā un Taivānā spēj piegādāt kvalitatīvu produkciju pircējiem 120 valstīs visā pasaulē.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.