Augstākā kvalitāte un komforts, neatkarīgi no laikapstākļiem

Ar augstākās kvalitātes materiāliem un pedantiskām paveiktā pārbaudēm katrā ražošanas posmā Goodyear ir iemantojis braucēju uzticēšanos visā pasaulē. Šis riepu zīmols ir attīstījies uz mūsdienīgu tehnoloģiju bāzes, un uzņēmuma piedāvājums visu laiku tiek paplašināts un uzlabots, tāpēc Tu pilnīgi noteikti atradīsi tajā riepas, kas būs ideāli derīgas tieši Tavai automašīnai un braukšanas stilam.

Par kompāniju

Goodyear ir viens no pasaulē lielākajiem riepu ražošanas uzņēmumiem. Tas nodarbina aptuveni 74 000 darbinieku un ražo produktus 57 ražotnēs 23 valstīs visā pasaulē. Tās divos inovāciju centros Akronā, Ohaio štatā, un Kolmāra-Bergā, Luksemburgā, tiek izstrādāti mūsdienīgi produkti un pakalpojumi, kas tiecas noteikt tehnoloģiju un veiktspējas standartu visai nozarei. Goodyear riepas ir vairāk nekā 100 gadu inovāciju un mūsdienīgu tehnoloģiju rezultātā radīts produkts.

Goodyear pārstāv arī zīmolus Debica, Dunlop, Fulda un Sava. Līdztekus automobiļu riepām šis uzņēmums tirgum piegādā arī industriālās šļūtenes, konveijeru lentes, kā arī ķīmiskos materiālus un komponentus, kas tiek izmantoti rūpniecībā.

Riepas vadošo auto ražotāju rūpnīcas komplektācijā

Goodyear riepas ir atzinīgi novērtētas vairākos neatkarīgos testos, un kompānija piedāvāj plašāko tirgū pieejamo "A" kategorijas riepu klāstu atbilstoši Eiropas riepu marķējumam. Tāpat ar Goodyear riepām var aprīkot lielāko daļu zināmāko automašīnu, un dažkārt tās ir iekļautas jau automobiļa oriģinālajā aprīkojumā.

Interesanti fakti

Uzņēmums nosaukumu ir ieguvis par godu amerikāņu izgudrotājam Čārlzam Gudjēram (Charles Goodyear), kurš ir mūsdienu gumijas rūpniecības pamatlicējs.

Goodyear Pētījumu nodaļa ir saņēmusi desmitiem patentu par nozīmīgiem izgudrojumiem plašākā nozaru spektrā par automašīnu ražošanu. Šeit ir izstrādāti materiāli, kas mūsdienās medicīnas nozarē tiek lietoti mākslīgo locītavu un sirds vārstuļu ražošanā.

Finansiālā veiksme, ko zīmols Goodyear piedzīvoja divdesmitā gadsimta sākumā, cita starpā ir saistīta ar līgumu, ko uzņēmums noslēdza ar Henriju Fordu (Henry Ford). Goodyear piegādāja riepas pirmajām masveidā ražotajām automašīnām Ford T.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.