Green Max - labākais no Linglong

Green Max ir kompānijai Linglong piederošs zīmols. Linglong Tyre darbojas riepu tirgū kopš 1975. gada, ražojot pasažieru, vieglā komerctransporta, kravas automašīnu, autobusu, industriālās tehnikas, bezceļu transportlīdzekļu un agro tehnikas riepas.

Viena no galvenajām vērtībām, ar ko lepojas šī zīmola pārstāvji, ir stingrā kvalitātes kontrole. Tāpat uzsvars tiek likts uz pētījumiem un jaunu tehnoloģiju izstrādi. Ķīnā Linglong vada divus pētījumu un jaunu tehnoloģiju izstrādes centrus, fokusējoties uz skaņas apslāpēšanas, uzticamības, braukšanas un vadāmības kvalitātēm. Kvalitātes standartu ievērošana caurvij visu Linglong riepu dizaina un ražošanas procesus, stingras gatavu riepu kvalitātes pārbaudes ieskaitot.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.