Kvalitatīvas riepas no Indonēzijas

GT Radial ir viena no autoriepu ražotāja GT Tire tirdzniecības zīmēm. GT Radial produkcija tiek ražota, balstoties uz visjaunākajām tehnoloģijām un tās izstrādē piedalās kā paša uzņēmuma, tā arī pieaicināti vācu speciālisti no Vācijas. Kompānija katru gadu saražo arī 6,5 miljonus kravas auto riepu, tādejādi ieņemot 4. vietu pasaulē, kravas auto riepu ražošanas nozarē.

Kvalitātes kontrole 

GT Radial mērķis ir ražot kvalitatīvas un konkurētspējīgas riepas, kuras atbilstu autovadītāju visaugstākajām prasībām. Šī mērķa sasniegšanai uzņēmums sev uzcēla Eiropas tehnisko centru netālu no slavenā Lielbritānijas MIRA Ltd. poligona. Riepu izstrādē un testēšanā piedalās dažādu valstu inženieri ar lielu darba pieredzi riepu un automobiļu ražošanas jomā.

Pirms laist riepas pārdošanā, tās tiek pakļautas daudziem pārbaudījumiem MIRA Ltd. poligonā un iziet nopietnu kvalitātes kontroli. Turklāt visas jaunās riepas tiek pārbaudītās uz izturību lielos ātrumos, vadīšanas komfortu, saķeri uz slapjas virsmas, trokšņa līmeni un pēc daudziem citiem kritērijiem.

Riepas dažādiem transportlīdzekļiem

Šobrīd ar GT Radial firmas zīmi tiek ražotas riepas vieglajiem automobiļiem, autobusiem, mikroautobusiem, kā arī kravas automašīnām. Gumijas izejvielu sastāvā ir augstvērtīgs Indonēzijas kaučuks, pateicoties kuram produkcija ir ļoti nodilumizturīga.

Zīmola GT Radial saknes ir meklējamas Indonēzijā. Drīz pēc Otrā pasaules kara, kad Indonēzija ieguva neatkarību, jaunajā ekonomiskajā situācijā GT Radial īpašnieki sāka būvēt jaunu zīmolu, kas vēlāk kļuva par Dienvidaustrumāzijas riepu tirgus līderi. Tā eksotiskā izcelsme nemaz netraucē zīmolam gūt popularitāti visā pasaulē.

Interesanti fakti

Deviņdesmitajos gados GT Radial īpašnieki sāka darbu pie jauna, apjomīga investīciju plāna ieviešanas. 1991. gadā viņi ieguva savā īpašumā uzņēmumu Petrochem Industries, kas cita starpā ražoja neilona diegus un citus sintētiskus materiālus. Kad uzņēmums kļuva par GT Radial īpašumu, tā rūpnīcās sāka ražot sintētisko gumiju, etilēnglikolu un poliestera šķiedras.

Pēc četriem gadiem GT Radial iegādājās uzņēmumu Langgeng Bajapratama, kas ražoja tērauda stieples un kabeļus. Vēl viens apjomīgs darījums bija uzņēmuma Meshindo Alloy Wheel Corporation pārpirkšana, kas bija otrais lielākais alumīnija disku ražotājs Indonēzijā. Šo uzņēmējdarbības pasākumu skaists rezultāts bija „Vislabāk pārvaldītā uzņēmuma Indonēzijā” balvas saņemšana 2006. gadā.

GT Radial jau kopš 80. gadiem sadarbojas ar Yokohama Rubber Company. Šis bija pirmais sadarbības partneris zīmola GT Radial vēsturē, taču noteikti ne pēdējais. 1997. gadā indonēzieši parakstīja vienošanos ar Pirelli, kurā tika nolemts, ka šis itāļu uzņēmums ražos vieglo automobiļu riepas un citas preces Amerikas tirgum. Pretstatā tam kopš 2004. gada uzņēmums ir strādājis arī ciešā sadarbībā ar Michelin, kas ir viens no GT Radial akcionāriem.Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.