Nevainojama kvalitāte un pieņemama cena

Hankook - tas ir laba snieguma uz dažādiem ceļa segumiem un optimālas cenas kombinācija. Ik gadu Hankook saražo 120 miljonus augstas kvalitātes riepu, kas tiek eksportētas uz 160 pasaules valstīm.

Par Hankook

Vairāk nekā 70 gadu ilgā pieredze un pastāvīgā izstrādājumu pilnveidošana ir nodrošinājusi zīmola Hankook popularitāti visā pasaulē. Ar unikālajam izejmateriālam un īpašajiem protektoriem laikapstākļi Jums nebūs šķērslis — vienmēr varēsiet nonākt plānotajā galamērķī īstajā laikā.

Mūsdienīgu ražošanas tehnoloģiju un augstvērtīgu materiālu lietojums nozīmē, ka Hankook riepas ir piemērotas braukšanai dažādos laikapstākļos. Šīs augstvērtīgās korejiešu zīmola riepas oriģinālajā automašīnu komplektācijā piedāvā vairāki ievērojami uzņēmumi, piemēram, Audi, Ford, Renault un Volkswagen.

Globāls uzņēmums

Hankook korejiešu valodā nozīmē ‘Dienvidkoreja’. Šim uzņēmumam pieder pieci pētniecības centri un astoņas rūpnīcas, kas ir izvietotas četros kontinentos: divas Dienvidkorejā, trīs Ķīnā un pa vienai Ungārijā, Indonēzijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Pirmais tirgus, uz kuru tika eksportēti Hankook produkti, bija Pakistāna, bet pirmais uzņēmuma atzars ārzemēs - 1976. gadā atvērtā Kuveitas filiāle.

Hankook ir viens no ietekmīgākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 20 tūkstoši darbinieku. Hankook piedāvā plašu riepu klāstu vieglajiem un apvidus auto, komerctransportam, autobusiem un kravas automašīnām.

Zīmoli

Hankook riepu modeļi ir sadalīti vairākaš galvenajās produktu līnijās:

iON (elektroautomašīnu riepas), Ventus (premium produkcija), Dynapro (riepas apvidus automašīnām), Kinergy (uzsvars uz komfortu), Vantra (riepas vieglajam komerctransportam), Winter i*cept un Winter i*Pike (ziemas riepas), un Smart (riepas kravas automašīnām un autobusiem).

Papildus tam, uzņēmums ražo arī Laufen un Kingstar zīmolu riepas.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.