Pieredze, kvalitāte, atbildība

Dienvidkorejas riepu ražotājs ar vairāk nekā 60 gadu ilgu vēsturi. Uzņēmuma vērtības ir novatoriska pieeja produktu attīstībai, nepārtraukts tehnoloģiskais progress un atbildīga attieksme pret vidi. Kumho ir esam apņēmies nodrošināt optimālu servisu un sniegt izcilu braukšanas pieredzi saviem klientiem visā pasaulē.

Par Kumho

Kumho ražo riepas ar zīmoliem Kumho, Marshal un Zetum. Kompānijai ir 3 riepu rūpnīcas Dienvidkorejā, kā arī Ķīnā, Vjetnamā un ASV. Arī izpētes centri darbojas vairākās pasaules valstīs, un Eiropas tirgum paredzētās riepas tiek izstrādātas Lielbritānijā. Kopš 2018. gada Kumho pieder ķīniešu konglomerātam Doublestar.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.