Ar Tevi katrā kilometrā!

Lassa ir uzņēmumu grupai BRISA (Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc.) piederošs zīmols. BRISA ir izveidots, apvienojot Japānas korporāciju Bridgestone un Turcijas Sabianci Group.

Pieredze un kvalitāte

Sabanci Group holdings darbojas jau kopš 1925. gada un ietver sevī lielu skaitu plaša spektra ražošanas un finanšu nozares uzņēmumu. Izmantojot Bridgestone un Lassa zīmolus, Brisa ražo aptuveni 1800 modeļu riepas pasažieru un apvidus automašīnām, kravas transportam un speciālajai tehnikai.

Lassa riepas tiek izstrādātas sadarbībā ar Bridgestone speciālistiem, un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj sasniegt augstu kvalitātes un veiktspējas līmeni. Lassa ir piešķirti daudzi apbalvojumi un starptautiskie sertifikāti, arī Eiropas Savienībā un ASV. Vairāki modeļi ir saņēmuši neatkarīgās Vācijas produktu testēšanas organizācijas TÜV sertifikāciju.

Lassa vērtības

  • Misija: sniegt cilvēkiem augstāko kvalitāti, vienlaikus saglabājot ilgtspēju uzņēmuma izaugsmes procesā.
  • Vīzija: radīt labāko ceļojumu, dodoties uz priekšu.
  • Korporatīvās vērtības: drošība, inovācijas, orientācija uz klientu, komandas darbs, biznesa izcilība un ilgtspējība.

Lassa riepas tiek ražotas milzīgā rūpniecības kompleksā Turcijas eiropas daļā. Tā platība ir 361 tūkstoši kvadrātmetru, un tā ir 7. lielākā riepu ražotne Eiropā, kurā katras 2,5 sekundes tiek izlaista 1 riepa. Vēlāk tās tiek izplatītas 65 pasaules valstīs.

Sabiedriskā darbība un autosports

Uzņēmums Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading aktīvi atbalsta dažādas sportiskas aktivitātes. Piemēram, LASSA drifta komandu un vairākus individuālo sporta veidu pārstāvjus, kā arī piedalās sociālās aktivitātēs.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.