50 miljoni riepu gadā

Shandong Linglong Tire Co., Ltd. (saīsinājumā Linglong Tire vai vienkārši Linglong) jau ilgstoši atrodas pasaules lielāko riepu ražotāju topa divdesmitniekā, turklāt ar vairāk nekā 50 miljoniem gadā saražotu riepu, Linglong ir ierindojs Ķīnas piecu nozīmīgāko riepu ražotāju sarakstā. Linglong riepas ir pārstāvētas >180 valstīs.

Par uzņēmumu

Linglong priekštecis Zhaoyuan Tire Manufacturing & Repairing Plant darbojas riepu tirgū kopš 1975. gada, ražojot pasažieru, vieglā komerctransporta, kravas automašīnu, autobusu, industriālās tehnikas, bezceļu transportlīdzekļu un agro tehnikas riepas.

Viena no galvenajām vērtībām, ar ko lepojas šī zīmola pārstāvji, ir stingrā kvalitātes kontrole. Tāpat uzsvars tiek likts uz pētījumiem un jaunu tehnoloģiju izstrādi. Ķīnā Linglong vada divus pētījumu un jaunu tehnoloģiju izstrādes centrus, fokusējoties uz skaņas apslāpēšanas, uzticamības, braukšanas un vadāmības kvalitātēm. Kvalitātes standartu ievērošana caurvij visu Linglong riepu dizaina un ražošanas procesus, stingras gatavu riepu kvalitātes pārbaudes ieskaitot.

Zīmoli

Ling Long ražo vairāku zīmolu riepas, kas paredzētas dažādiem tirgus segmentiem un pasaules daļām: Linglong, Atlas, Green Max, Leao, Infinity un Hubtrac (kravas auto un autobusu riepas).

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.