Maxxis - tās nav tikai riepas, tas ir dzīvesveids

Lai kāda būtu Tava aizraušanās - auto, moto, velo, offroad - MAXXIS riepu klāstā Tu atradīsi sev piemēroto. Maxxis ir kas vairāk, nekā riepas. Tas ir dzīvesveids, kas apvieno cilvēkus ar notiektām vērtībām.

Par Maxxis

Maxxis ir viens no tiem zīmoliem, kas ir spējis gūt atzinību visā pasaulē. Šajā uzņēmumā strādā vairāk nekā 31000 darbinieku, kuri piegādā augstas kvalitātes riepas patērētājiem no 180 valstīm.

Par vienu no vadošajiem pasaules riepu uzņēmumiem Maxxis izveidojās pakāpeniski, sākot šo ceļu ar uzņēmuma dibināšanu 1967. gadā. Maxxis straujo panākumu atslēga bija lieliska produkcijas kvalitāte un nevainojama klientu apkalpošana.

Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt klientiem visaugstākās kvalitātes produkciju. Riepas tiek pārbaudīta ne vien uzņēmuma rūpnīcās, bet arī pasaules vadošajos testēšanas centros. Ikviena Maxxis riepa tiek ražota uz vismodernākajām iekārtām! Kvalitāti nodrošina arī uzņēmuma darbinieki, kuri demonstrē savu uzticību kompānijas standartiem visos iespējamos līmeņos – sākot ar uzņēmuma vadību un beidzot strādniekiem. Maxxis atbilstību visstingrākajām prasībām apliecina arī izcili sportisti, pasaules čempionātu uzvarētāji, kuri brauc ar Maxxis riepām.

No autosacīkšu uzvarām līdz pat drošai braukšanai ikdienā! Maxxis ir zīmols, kuram uzticas automašīnu un motociklu vadītāji!

Maxxis riepas oriģinālajā komplektācijā

  • Maxxis riepas ir iekļautas Ford, GM, Toyota, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi un Hyundai oriģinālajā rūpnīcas komplektācijā Āzijas valstīs.
  • Maxxis piegādā riepas Yamaha, Honda, Suzuki un Kawasaki motociklu oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.
  • Maxxis iegādā riepas Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Polaris un KTM ATV oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.
  • Maxxis piegādā riepas Cannondale, Giant, Merida, Yeti, Iron Horse, Kona un Orange divriteņu oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.
  • Maxxis piegādā riepas Yamaha, Suzuki, Aprilia, Malaguti, Piaggio, MBK, Gilera un Kymco motorolleru oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai.

Interesanti fakti

Uzņēmums ir dibināts 1967. gadā, Taivānā un tam ir 31 000 darbinieku visā pasaulē. Maxxis produkcija ir atradusi noietu Taivānas, Ķīnas, Taizemes, Vjetnamas, Amerikas Savienoto Valstu, Kanādas, Lielbritānijas, Vācijas, Holandes, Japānas, Dubaijas un citu valstu tirgos - kopā produkcija tiek izplatīta 180 valstīs.

Pēdējo 10 gadu laikā Maxxis gūtie ienākumi ir palielinājušies vairāk nekā 4 reizes. Kompānija piedāvā pilnu vieglo automašīnu, autobusu, kravas mašīnu, vieglā kravas transporta, divriteņu, motociklu, ATV, kartingu, treileru, industriālā transporta, zālienu un dārza tehnikas riepu klāstu.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.