Michelin: viens no lielākajiem premium klases riepu ražotājiem pasaulē

Michelin riepu izstrādē un ražošanā tiek izmantoti daži no progresīvākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Katrs jauns Michelin riepu modelis piedāvā visaugstākā līmeņa sniegumu un vienmēr kādu jaunu uzlabojumu, kas līdz šim tehnoloģijas ziņā vēl nav izmēģināts.

Par kompāniju

Michelin ir ne tikai viens no inovatīvākajiem, bet arī viens no senākajiem riepu ražotājiem. Uzņēmumu 1889. gadā ir dibinājuši brāļi Andrē un Eduārs Mišlēni (André un Edouard Michelin). Michelin grupai ir piederīgi arī tādi zīmoli, kā Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Siamtyre, Tigar, Euromaster un Recamic.

Riepas. Un ne tikai

Michelin ir pazīstams ar izdotajiem tūrisma ceļvežiem un īpašās kvalitātes zīmes — Michelin zvaigžņu — piešķiršanu augstas klases restorāniem. Šīs aktivitātes ir aizsācis Andrē Mišlēns (André Michelin).

Gumijas vīrs Bibendums

Bibendums ir zīmola talismans — slavenais Michelin vīrs. 2000. gadā Bibendums ieguva labākā logotipa titulu. Pirmoreiz šis tēls parādījās 1898. gadā kādā mākslinieka Mariusa Rosijona (Marius Rossillon) veidotā plakātā.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.