Radītas skarbiem ziemas apstākļiem

Norrsken ir atjaunotas Skandināvijas tipa ziemas riepas, kas paredzētas izmantošanai ziemeļu klimatiskajos apstākļos. Tās ir uzticamas un videi draudzīgas riepas, kas uzlabotas drošai lietošanai mainīgajos Baltijas un Skandināvijas laikapstākļos. Riepām ir izcila saķere sniegā, kā arī uz apledojušiem un slapjiem ceļiem.

Par zīmolu

Norrsken ir radītas, smeļot iedvesmu aukstās polāro apgabalu naktīs un ziemeļblāzmas burvībā. Līdz ar to, tām piemīt viss, ko vien jūs varētu gaidīt no izcilām, atjaunotām ziemas riepām. Plašākai publikai pirmā iespēja iepazīt Norrsken bija Vācijā notiekošajā izstādē Tire Cologne 2018, kurā tika prezentēts riepu modelis Ice Razor. Riepu zīmolu Norrsken attīsta SIA Latakko - viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 28 gadu darba pieredzi.

Ice Razor

Pateicoties agresīvajam V tipa virzienveida protektora zīmējumam, Ice Razor riepas ir drošas, braucot pa apledojušām un sniegotām virsmām. Savukārt centrālā josla un stabilie malu bloki ar zigzagveida sānu rievām, nodrošina saķeri un teicamu vilci kā uz ledus, tā sniegā. Riepas ir paredzētas visu veidu vieglajiem automobiļiem, apvidus auto (SUV) un komerctransportam.

Ice Razor izgatavošanā tiek izmantoti vienīgi premium zīmolu karkasi. Atjaunošanas process iekļauj iekšējās un ārējās riepas daļas pārbaudi ar riepu saudzējošām metodēm. Neviena riepa nedrīkst būt vecāka par pieciem gadiem vai pat tikai nedaudz bojāta. Pēc tam visas riepas tiek pārbaudītas ar lāzeru, lai noteiktu iespējamos caurumus, izliekumus vai nelīdzenumus. Tikai pēc tik stingras un precīzas atlases atjaunošanas process var sākties.

Priekšrocības

Norrsken riepu izgatavošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes karkasus. Plati malu bloki un centrālā josla nodrošina lielisku reakciju uz stūres kustībām. Virzienveida protektora zīmējums sniedz labu saķeri uz slapjiem ceļiem. Izturīga sānu mala nodrošina papildu saķeri sniegā un uz apledojušiem ceļiem.

Riepas ir ražotas, ievērojot visus EEK standartus, kas nosaka, ka atjaunotas riepas ir jāpārbauda, izmantojot tādus pašus kritērijus, kā pārbaudot jaunas riepas. Ice Razzor ir sertificētas Vācijas testēšanas un izstrādājumu sertifikācijas uzņēmuā TÜV NORD.

Līdz pat 80% lietotu riepu iespējams izmantot atkārtoti. Tāpēc izvēloties Ice Razzor, jūs rūpējaties par apkārtējo vidi.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.