Premium klases riepu ražotājs ar gadsimtu pieredzi

Uzņēmumu Pirelli 1872. gadā Itālijā nodibināja jauns un talantīgs inženieris Džovanni Batista Pirelli, un sākotnēji tā bija neliela gumijas izstrādājumu ražošanas rūpnīca. Nepārtraukti attīstoties un izvirzot sev jaunus mērķus, 1894. gadā kompānija uzsāka veloriteņu riepu ražošanu, bet sākot ar 1901. gadu apguva automobiļu riepu ražošanu – tā bija produkcija, kura vēlāk kļuva par galveno ražošanas preci.

Par Pirelli

Šobrīd Pirelli uzņēmums ir pārstāvēts vairāk nekā 13 pasaules valstīs, un tam pieder 22 ražošanas un 5 pētnieciskie centri. Tik lielas, 4 pasaules kontinentos izvietotās ražošanas jaudas, ir spējīgas saražot vairāk nekā 60 miljonu motociklu un vieglo automašīnu riepu, kā arī 6 miljonus riepu apvalku kravas un lauksaimniecības tehnikai. Pirelli ieņem augsto 5 vietu pasaules riepu ražotāju sarakstā!

Darbinieku augstais profesionālisms ir viena no būtiskākajām Pirelli konkurences priekšrocībām. Šobrīd, uzņēmumā strādā aptuveni 34 000 kvalificētu speciālistu, kuri nemitīgi pilnveido tehnoloģijas, kā arī pēta tirgus vajadzības. Katru gadu uzņēmums investē pētījumos un izstrādnēs aptuveni 3% no peļņas, un tas palīdz ražot inovatīvu produkciju.

Vairāk nekā 140 gadu garumā, Pirelli ir viens no vadošajiem riepu ražotājiem un lielā mērā nosaka svarīgākās tendences riepu ražošanas nozarē. Pirelli droši skatās nākotnē un nosprauž sev augstus mērķus - laikā no 2012. līdz 2015. gadam kompānija plāno investēt savā attīstībā 1,8 mljrd. eiro, no kuriem 53% tiks novirzīti uz ražošanas jaudu palielināšanu un 26% produkcijas kvalitātes un ražošanas procesa uzlabošanai.

Šobrīd Pirelli zīmols ir viens no atpazīstamākajiem pasaulē. Daudziem tas asociējas ar drošām un kvalitatīvām riepām, dalību slavenajās sacensībās Formula-1, leģendāro Pirelli Kalendāru un moderna apģērba ražošanu.

Plašs riepu klāsts

Pirelli piedāvāto riepu klāsts ir viens no visaptverošākajiem nozarē un iekļauj sevī vieglo un kravas, sporta un apvidus automašīnu, autobusu, motociklu un spectehnikas riepas. Uz doto brīdi, Pirelli ir «ultra high performance» segmenta riepu ražošanas līderis pasaulē. Augsti tehnoloģiskās uzņēmuma riepas tiek izmantotas tādu luksusa auto modeļu kā Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, Maserati, McClaren un daudzu citu sākotnējā komplektācijā.

Visa Pirelli produkcija apvieno sevī jaunākās tehnoloģijas, pateicoties sadarbībai ar vadošajiem autoražotājiem, kā arī dalībai tādās sporta sacensībās kā Formula-1, World Superbike Championship un World Rally Championship.

Drošība, manevrēšanas spēja, ekonomiskums, kalpošanas mūžs, augsta caurgājība - ir galvenie raksturlielumi, kuri pēc daudzu pasaules autoīpašnieku domām, izceļ Pirelli ražoto produkciju citu starpā.

Pirelli produkcija vienmēr ir laikmetīga un atbilst visām mūsdienu ekspluatācijas kvalitātes un drošības prasībām. Uzņēmumam ir piešķirti tādi sertifikāti kā ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO/IEC 17025 un Eiropas Regulu Nr. 1907/2006 (REACH).

Ar Pirelli riepām rūpnīcā tiek aprīkoti Bentley, Ferrari, Aston Martin, Jaguar, Audi, BMW un citi auto.

F1

Pirelli piedalās autosacensībās jau vairāk nekā 100 gadus, bet pirmā uzvara tika izcīnīta grandiozā autobraucienā Parīze-Pekina 1907. gadā. Pēdējā gadsimta laikā, kompānija ir nodrošinājusi ar labākās kvalitātes sporta riepām pazīstamākās un populārākās auto un moto sacīkstes pasaulē- Formula 1, WRC (World Rally Championship), Ferrari Challenge, GP2, GP3, MX1, Moto GP, Dakāras rallijs u.c.

2011. gadā Pirelli noslēdza trīs gadu sadarbības līgumu ar Formula-1, un šobrīd ir ekskluzīvs šo leģendāro autosacīkšu riepu piegādātājs. Pēc 20 gadiem slavenās P Zero riepas atgriezās uz Formula-1 bolīdiem, lai palīdzētu sacīkšu braucējiem sasniegt jaunus rekordus un padarītu krāšņāku viena no labākajiem pasaules šoviem.

Pirelli Formula-1 komanda atrodas Milānā, Pirelli Tyre Pētījumu un izstrādņu centrā.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.