Ja izvēlies Ķīnas riepas, izvēlies Sailun!

Kaut arī Sailun ir salīdzinoši jauns, 2002. gadā dibināts uzņēmums, tas ir strauji un pārliecinoši pieteicis savu vietu nozarē, iekarojot autobraucēju uzticību un atzinību. Vietu pasaules vadošo riepu ražotāju TOP 20, kurā ir zīmoli ar ilggadēju pieredzi, Sailun ļāva izcīnīt augsti nospraustie mērķi attiecībā uz kvalitāti.

Jau 200 000 ģimeņu Latvijā ir izvēlējušās Sailun

Līdz 2023. gada vidum Latvijā bija pārdoti vairāk nekā 800 000 Sailun riepu. Pieņemot, ka viena ģimene izmanto vienu automašīnu, kurai ir četras riepas, varam secināt, ka 200 000 ģimeņu mūsu valstī kādā laika posmā ir izvēlējušās Sailun riepas.

Sailun riepas ražo ar kvalitatīvām, Eiropas standartiem atbilstošām un Somijā izstrādātām iekārtām. Sailun katrai riepai veic kvalitātes kontroli. Ražotāja pētniecības un izstrādes centrā strādā vairāk nekā 300 augstas klases speciālistu. Tāpat Sailun pieder ~140 patentu, kas saistīti tieši ar riepu ražošanu.

Sailun mājas lapa

Ražotas Ķīnā, novērtētas Vācijā

2018. gadā Vācijas neatkarīgā kvalitātes kontroles organizācija TÜV SÜD sertificēja ziemas riepas Ice Blazer Alpine. Līdz ar to, Sailun kļuva par pirmo Ķīnas riepu ražotāju, kas saņēma šo kvalitātes apliecinājumu. Mūsdienās ir sertificētas arī vairākas citas Sailun riepas. Technischer Überwachungsverein ir neatkarīga Vācijas produktu testēšanas organizācija, kuras sertifikācija apliecina, ka produkts atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.


Arī slavenais vācu auto žurnāls Auto Bild ir atzinīgi novērtējis Sailun: žurnāla veiktajos testos Sailun Atrezzo ZSR uzrādīja pārliecinošu rezultātu, salīdzinājumā ar citu, dārgāku zīmolu riepām.


Riepu testēšana

Svarīgs Sailun produkcijas kvalitātes garants ir rūpīga riepu testēšana. Šim mērķim uzņēmums ir veicis nopietnas investīcijas, izveidojot gan āra testēšanas centru 1,4 miljardu eiro vērtībā, gan testēšanas centru telpās.

Riepu āra testēšanas centrs

1,67 milj. m2 lielais riepu āra testēšanas centrs atrodas Donjinā. Pēc tā pilnīgas pabeigšanas tajā būs 13 dažādu tipu ceļi ar 40 ceļu segumu veidiem. Tas atbilst gan ES, gan ASV noteiktajiem riepu testēšanas ceļu un segumu standartiem.

Testēšanas centrs telpās

Šajā testēšanas centrā ir skaņas, nodiluma, spiediena, nolietošanās un citas laboratorijas, kas ļauj veikt visus nepieciešamos riepu testus. Protams, arī šajā testēšanas centrā ir vismodernākās iekārtas, kas atbilst Eiropas Savienības augstajām nevainojamas kvalitātes prasībām.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.