Premium Buget – kas tas īsti ir?

Kā atšķirt Premium Budget  riepu ražotājus no pārējiem budžeta segmentā? No visa plašā budžeta riepu klāsta, iespējams atlasīt atsevišķus zīmolus, kas atbilst noteiktām prasībām.

1. Investīcijas tehnoloģijās.

Šiem uzņēmumiem ir pietiekam daudz līdzekļu, lai varētu izstrādāt jaunus materiālus un uzlabot riepu dizainu.

2. R&D centri Eiropā un ASV.

Premium Budget  riepu ražotājiem pieder zinātniskās izpētes centri Rietumvalstīs, kas ļauj piesaistīt pasaules vadošos specialistus.

3. Testēšana Eiropā ražošanas laikā.

Izstrādes procesa laikā riepas tiek pārbaudītas Eiropas laboratorijās un trasēs, kas ļauj nodrošināt atbilstošu kvalitāti.

4. Original Equipment riepas.

Premium Budget riepu modeļi tiek izvēlēti atpazīstamu ražotāju automašīnu rūpnīcas komplektācijai.

5. Labi rezultāti salīdzinošajos testos.

Ražotāji regulāri piedalās salīdzinošajos testos kopā ar Eiropas zīmolu riepām (tajā skaitā premium) un uzrāda labus rezultātus.

6. Tehniski sarežģīta produkcija.

Premium Budget klases riepu ražotāji izgatavo ne tikai pasažieru, bet arī kravas, sporta, industriālās, lauksaimniecības vai citas speciālās tehnikas riepas. Tam ir nepieciešami augstāka līmeņa tehniskie risinājumi.

7. Tiek izmantotas sporta sacensībās.

Sacensībās riepu veiktspēja tiek pārbaudīta maksimālas slodzes apstākļos, līdz ar to, sliktas riepas tajās nemaz netiek izmantotas. Premium Budget ražotāji mēdz arī atbalstīt komandas.

8. Ir pasaules Top 25 ražotājs.

Iepriekš uzskaitītajām prasībām atbilst vienīgi pasaules lielākie ražotāji, tāpēc šis faktors ir būtisks, izdarot izvēli.

9. Pircēju atzinība Eiropā.

Balsošana „ar maciņu” nozīmē, ka pircēji konkrēta ražotāja riepas ir pārbaudījuši reālos apstākļos un pērk tās atkārtoti, kā arī iesaka citiem.

10. Vēsture un laba reputācija.

Premium Budget riepu ražotājiem ir vairāku gadu desmitu ilga pieredze, strādājot sava nozarē. Tas ļauj izvairīties no iesācēju kļūdām un ražot kvalitatīvu produkciju.