Nemainīgi augsta kvalitāte jau 70 gadus

Toyo Tires simbolizē inovāciju, kvalitāti, veiktspēju un lielisku apkalpošanu jau 70 gadus, tostarp 36 gadus Eiropā. Kopā Toyo uzņēmumu grupa īsteno izstrādes, ražošanas, testēšanas, izplatīšanas un mārketinga darbības Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā, Vidējos Austrumos un Okeānijā. Tādējādi uzņēmums Toyo Tires ir izveidojis stabilu reputāciju visā pasaulē.

Dažādas riepas atšķirīgām braucēju prasībām

Lai apmierinātu pircēju prasības un ieviestu dažas tendences šajā procesā, uzņēmums Toyo Tires ir arī kļuvis par līderi dinamiska riepu pielietojumu nodrošināšanā.

Tūninga tirgus paplašināšanās laikā, 21. gadsimta sākumā, Toyo Tires reaģēja, izgatavojot augstas veiktspējas riepas ar zemu profilu un lielu diska diametru. Panākumiem bagātajām Proxes T1s riepām sekoja Proxes T1R, Proxes T1 Sport, un 2015. gadā tika ieviestas Proxes T1 Sport plus riepas. Viss jaunais riepu klāsts nodrošina A klases saķeri uz slapja ceļa, vienlaicīgi nodrošinot aizraujošas pagriezienu un bremzēšanas iespējas entuziasma pārņemtiem braucējiem.

Vēsture

Vīzija par lielisku riepu ražošanu aizsākās 1945. gada augustā, kad dibinātājs un priekšsēdētājs Rikimacu Tomihisa (Rikimatsu Tomihisa) izveidoja uzņēmumu Toyo Tire & Rubber Co, Ltd. Japānā.

1975. gadā Vācijā tika izveidots uzņēmums Toyo Reifen GmbH — pirmais Toyo Tires uzņēmums Eiropā. Pēc tam 1981. gadā tika izveidots uzņēmums Toyo Tyre UK Apvienotajā Karalistē un 1989. gadā — Toyo Banden B.V Nīderlandē.

2005. gadā tika izveidots uzņēmums Toyo Tire Europe, kas kalpoja kā Toyo galvenā mītne Eiropā un uzņēmumu Toyo Tyre (UK) Ltd, Toyo Tire Benelux B.V un Toyo Tire Italia Spa mātesuzņēmums. Uzņēmums Toyo Tire Europe kļuva atbildīgs par visām pārdošanas un mārketinga darbībām Eiropā, sadarbojoties ar importētājiem un meitasuzņēmumiem.

2008. gadā Maskavā tika izveidots uzņēmums Toyo Tire RUS, bet 2014. gadā — arī Toyo Tire Deutschland GmbH pārdošanas un mārketinga pārvaldībai Vācijā un Austrijā.

SUV

Toyo Tires ir speciālisti SUV un 4 x 4 automobiļu riepu izgatavošanā. Ceļa apstākļiem paredzēto riepu klāsts ietver riepas, sākot no Proxes T1 Sport SUV īpaši augstas veiktspējas riepām ātrai braukšanai pa lielceļiem un beidzot ar Open Country H/T riepām, kuras lieliski papildina 4 x 4 un pikapu darbību.

4 x 4 automobiļiem paredzētās Open Country A/T plus riepas un Open Country M/T riepas nopietnākiem bezceļa apstākļiem nodrošina mobilitāti, lai pilnveidotu jūsu braukšanas iespējas. Open Country M/T riepu sacīkšu versijas ir izmantotas, lai uzvarētu Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) bezceļu divu riteņu piedziņas rallija sacīkšu (FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel) trofeju, FIA T2 bezceļa sacīkstes (FIA T2 Cross Country Championship), Baja 1000 sacīkstes un vairākus Dakāras rallija posmus.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.