Normāla riepa!

Triangle ir viens no vadošajiem riepu ražotājiem Ķīnā. Par savu misiju uzņēmums ir pasludinājis progresa nešanu cilvēcei, kas tiek īstenots caur zinātniski pētniecisko darbu, inovācijām un ražošanas procesa pilnveidi, padarot to videi draudzīgāku. Kā nozares līderis un augsto tehnoloģiju uzņēmums, Triangle nosaka profesionālos standartus, kam seko pārējās valsts riepu ražotnes.

Globāls uzņēmums

Kompānijas vīzija ir tās darbības globalizācija, iekļaujoties tirgos visā pasaulē un kļūstot par nozares līderi. Vienlaikus tā paredz izmantot visas pasaules resursus - pieejamās finanses, talantīgus speciālistus, partneru piedāvātās iespējas un dažādus pārdošanas kanālus. Kopš 2006. gada Triangle akcijas tiek tirgotas Šanhajas fondu biržā, kas liecina par tā stabilitāti un paaugstina uzticamību investoru acīs. Gada apgrozījums ir 1,7 miljardi eiro.

Jau 2009. gadā uzņēmums Triangle, kopā ar saviem partneriem, publicēja “Green Earth” deklarāciju. Tās galvenais vēstījums ir apņemšanās maksimāli samazināt oglekļa izmešu daudzumu. Tas tiek panākts, izmantojot efektīvākas tehnoloģijas un alternatīvus enerģijas avotus. Viena no piecām Triangle rūpnīcām tiek darbināta, daļēji izmantojot saules enerģiju. Tās 350000 m² platībā iespējams saražot 8 miljonu riepu gadā, tāpēc iespējami plaša tīru un atjaunojamu resursu izmantošana atstāj būtisku iespaidu uz vidi.

Inovācijas

Triangle riepu pētniecības laboratorija nodarbojas gan ar riepu dizaina un materiālu pētījumiem, gan gatavo modeļu testēšanu. Pētījumu mērķis ir panākt, lai pārskatāmā nākotnē visas inovācijas būtu iespējams nodrošināt pašu spēkiem. Tāpēc tiek piesaistīti gan talantīgi zinātnieki, gan top menedžeri no citiem riepu ražošanas uzņēmumiem. Par kvalitāti liecina fakts, ka Triangle produkciju ir sertificējuši pasaules vadošie sertifikācijas biroji, piemēram, DOT, ECE un CCC.

Izmantotie materiāli, to apstrādes process un galvenās ražošanas iekārtas atbilst pasaules līmenim. Liela daļa riepu tiek ražotas, izmantojot “auksto” gumijas sajaukšanas tehnoloģiju, kas ļauj ietaupīt enerģiju un automatizētas iekārtas: ražošanas efektivitāte uzlabojas par 20%, nepieciešamās enerģijas apjoms samazinās par 10%, savukārt pašu riepu kvalitāte kļūst augstāka.

Testi

Triangle ziemas riepas tiek testētas Arctic Falls testēšanas centrā un tā poligonā. Šīs uzņēmums ar 30 gadu pieredzi atrodas Zviedrijā, pie polārā loka. Tur valdošie klimatiskie apstākļi ir ideāli piemēroti jaunu riepu modeļu pārbaudīšanai ekstremālās situācijās – lielā aukstuma, uz ledus un dziļā sniegā. Tāpat Arctic Falls iespējams pārbaudīt riepas veiktspēju uz slapja un sausa asfalta.

Triangle riepas nereti uzrāda labus rezultātus arī dažādu auto žurnālu un citu organizāciju rīkotajos salīdzinošajos testos, tajā skaitā tepat Latvijā.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.