Lielākais riepu ražotājs Ķīnā

West Lake riepas ir pieejamas visdažādāko braucēju prasībām: gan vieglajām automašīnām, gan sportiskajiem, kravas, apvidus un SUV jeb sportiskajiem apvidus/pilsētas automobiļiem.

Par West Lake

Zīmols West Lake pieder Ķīnas kompānijai Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber), kas ir dibināta 1958. gadā. Uzņēmums ir lielākais riepu ražotājs Ķīnā un stabili ierindojas pasaules 10 lielāko rāžotāju topā.

Gada laikā uzņēmums saražo vairāk nekā 37 miljonus vieglo automašīnu un vieglā komerctransporta riepu, gandrīz 19 miljonus komerciālām vajadzībām paredzētu radiālo riepu un gandrīz 4 miljonus diagonālo riepu, kā arī 80 miljonus motociklu riepu.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.