Es esmu nākotne!

Jau vairāk nekā gadsimtu Yokohama veido cilvēces nākotni, ražojot riepas, kas apsteidz laiku. Japāņu kompānija Yokohama ir līderis jauno tehnoloģiju un inovāciju ieviešanā riepu tirgū. Uzņēmums ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē, kas ražo un pārdod premium riepas jau vairāk kā 100 gadus.

Par Yokohama

Yokohama ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Kopš darbības uzsākšanas 1917. gadā, tas ievēro visaugstākos kvalitātes standartus un pielieto vismodernākās tehnoloģijas riepu ražošanā.

Yokohama korporatīvā filozofija, kas tika izstrādāta 1992. gadā, vēsta, ka uzņēmuma virsmērķis ir uzlabot visu planētas cilvēku ikdienu, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un radot noderīgus produktus. Šādi tiktu uzlabota arī viņu dzīves kvalitāte un labsajūta. Yokohama korporatīvais sauklis ir “Dabiska izcilība” (Excellence by Nature).

Yokohama riepas tiek izstrādātas zinātniskās izpētes centrā RADIC. Meklējot jaunus, efektīvus materiālus, uzņēmuma inženieri izmanto superdatorus un tādus instrumentus, kā elektronu mikroskopi, elektronu spektroskopi un magnētiskās rezonanses spektometri. Līdz ar to, ikviens lietotājs var būt drošs par Yokohama riepu nevainojamo kvalitāti.

Yokohama ir patiesi globāls uzņēmums, kura darbība izvērsta vairāk, kā 120 valstīs. Yokohama gada neto ieņēmumi ir vairāk nekā 5 miljardi eiro, tas nodarbina 24 tūkstošus cilvēku un uztur ~500 filiāles dažādās valstīs. Yokohama riepu ražotnes atrodas Japānā, Ķīnā, Krievijā, Taizemē, Brazīlijā un Indijā, savukārt izpētes centri – Japānā, Zviedrijā, Vācijā, Spānijā, Taizemē un ASV. 

Plašs sortiments un mūsdienīgas tehnoloģijas

Yokohama ražo augstas kvalitātes premium klases riepas visu veidu vieglajām automašīnām, mikroautobusiem, kravas auto un lauksaimniecības tehnikai. Tāpat tiek ražotas arī riepas dažādiem industriālajiem transportlīdzekļiem un profesionālajam motorsportam. Yokohama piegādā riepas daudziem pasaules auto ražotājiem. Tās tiek iekļautas arī premium automašīnu modeļu standarta komplektācijā, kas apliecina augstu kvalitāti un auto industrijas profesionāļu novērtējumu.


Augstās kvalitātes dēļ Yokohama riepas ir guvušas atzinību visā pasaulē. Uzņēmums atvēl ievērojamus līdzekļus zinātniskiem pētījumiem, kas ļauj regulāri nākt klajā ar jaunām inovācijām. Viens no interesantākajiem Yokohama inženieru piedāvātajiem risinājumiem ir apelsīnu mizu eļļas iekļaušana riepu sastāvā.

Uzņēmums Yokohama vienmēr ir bijis riepu ražošanas nozares pionieris un progresa virzītājs. Tā laboratorijās tiek pētīti ne tikai dažādi gumijas maisījumi. Zinātnieki izstrādā arī pavisam jaunus materiālus, kurus varētu izmantot gan riepu ražošanā, gan citas nozarēs – metālus, plastmasas, dažādas šķiedras, utt.Yokohama vieglo automašīnu modeļu sērijas

ADVAN: radītas autosportam, ārpus trases šīs līnijas riepas pārsvarā tiek izmantotas jaudīgām sportiskām un luksus klases automašīnām.

AVID: riepas plašam braucēju spektram un visdažādākajām ikdienas vajadzībām. Avid izceļas ar energoefektivitāti, zemu trokšņa līmeni un labu veiktspēju arī braucot lielā ātrumā.

BLUEARTH: vieglas un aerodinamikas ziņā efektīvas riepas, kas radītas ar mērķi taupīt degvielu un minimizēt ietekmi uz vidi. Īpaši efektīvas uz slapja ceļa seguma.

GEOLANDAR: riepas ar augstu caurgājamību, piemērotas sarežģītiem apstākļiem. Paredzētas apvidus automašīnām un komerctransportam – gan brauciot pa šosejām, gan bezceļu apstākļos.

ICEGUARD: ziemas riepas, kas izceļas ar labu veiktspēju slapjumā un sniegā, kā arī augstu nodiluma pretestību. Paredzētas vieglajām un apvidus automašīnām.

PARADA: riepas premium klases automašīnām ar izcilu sniegumu paātrinājumos un bremzējot. To dizains padara braucienu plūstošu un drošu.

S.DRIVE: vasaras riepas, kas paredzētas aktīviem, aizrautīgiem braucējiem. Radītas, izmantojot autosporta sacensību riepu ražošanā uzkratās zināšanas.

W.DRIVE: ziemas riepas, kuru uzdevums ir nodrošināt sabalansētu sniegumu jebkādos ziemas apstākļos: sniegā, slapjumā un uz apledojošiem ceļiem.

Meklē tuvāko riepu centru savā pilsētā!

Apskati un izvēlies riepas, kas glabājas Ziemeļeiropas lielākajā riepu noliktavā un iegādājies tās pie kāda no mūsu partneriem visā Latvijā! PKP ir tavs riepu ceļvedis, kas dod iespēju pirms pirkuma izdarīšanas aplūkot maksimāli daudz risinājumu un piemeklēt tieši tavam auto piemērotākās riepas. Mūsu partneru servisos tevi sagaidīs iespaidīgs preču klāsts: vairāk nekā 10 000 artikulu riepas un vairāk nekā 300 dažāda dizaina auto diski.